Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konecka Gala Sportu 2019 - zgłoszenia kandydatów

Data publikacji: 2019-01-09, Data modyfikacji: 2019-01-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanowni Państwo! W związku z organizacją Koneckiej Gali Sportu, podczas której chcielibyśmy nagrodzić najlepszych zawodników, trenerów i działaczy sportowych roku 2018 z terenu gminy Końskie proszę o zgłaszanie kandydatów do nagród w następujących kategoriach: 1)    Sportowiec Roku (nagroda przyznawana w różnych dyscyplinach sportu), 2)    Niepełnosprawny Sportowiec Roku, 3)    Drużyna Roku, 4)    Trener Roku, 5)    Odkrycie Roku, 6)    Nagroda Specjalna (nagroda przyznawana za całokształt osiągnięć sportowych), 7)    Wydarzenie Sportowe Roku, 8)    Praca społeczna na rzecz rozwoju sportu na terenie miasta i gminy Końskie, 9)    Przyjaciel Sportu (nagroda przyznawana sponsorom). W uzasadnieniu zgłoszenia należy podać w szczególności informację dotyczącą najważniejszych wyników uzyskanych przez zawodników w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym w roku 2018 oraz osiągnięć w działalności sportowej. Kandydatów do nagród należy zgłaszać w formie pisemnej w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Końskich, ul. Partyzantów 1 (pok. nr 24) lub drogą elektroniczną na adres: edukacja@umkonskie.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 stycznia 2019 r. Zgłoszenia, które wpłyną po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.   Burmistrz Miasta i GminyKrzysztof Obratański

Pełna treść wiadomości na: umkonskie.pl/?p=8679
umkonskie.pl, Źródło artykułu: umkonskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat konecki - powiat w północno – zachodniej części  województwa świętokrzyskiego z siedzibą w mieście Końskie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fałków, Gowarczów, Końskie, Radoszyce, Ruda Maleniecka, Słupia Konecka, Smyków i Stąporków, zajmując powierzchnię 1139,72 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeki (Czara Konecka, Krasna, Radomka, Drzewiczka i Kamienna), rezerwaty przyrody (Piekiełko Szkuckie, Skałki Piekło i Gagaty Sołtysowskie), liczne pomniki przyrody, cztery szlaki turystyczne piesze oraz trzy szlaki rowerowe. Do zabytków zalicza sie: kuźnicę mechaniczną, Ruiny Zespołu Kaflarni i Papierni w Machorach, Zabytkowy Zakład Hutniczy w Maleńcu, Zespół wielkopiecowy w Furmanowie, Muzeum Zagłębia Staropolskiego w Sielpi, dwór murowany z 1850 roku w Skórnicach, zespół dworski w Korytkowie i w Giełzowie, zespół pałacowo – parkowy z roku ok. 1740 w Końskich, Giorgettę – neoklasycystyczną budowlę ogrodową z przełomu XVIII i XIX wieku, Oranżerię egipską z 1820 roku, Świątynię grecką z początku XIX wieku a także liczne kościoły, kapliczki czy cmentarze.

  Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie i przemyśle; coraz większe znaczenie dla gospodarki powiatu ogdrywa także agroturystyka.

  Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe: DK 42 i DK 74.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola