Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ruszają bezpłatne szkolenia!

Data publikacji: 2018-10-09, Data modyfikacji: 2018-10-10
A A AWydrukDrukuj  
 
  Drodzy mieszkańcy miasta i gminy Końskie, gorąco zachęcam do udziału w bezpłatnych 16-godzinnych szkoleniach komputerowych, skierowanych do osób powyżej 25 roku życia. Szkolenia odbędą się w ramach projektu pn. „Internet i Ja” a ich głównym celem jest poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych. – Na szkolenia obowiązują zapisy. Rekrutacja rusza już 15 października 2018 r. i potrwa do 31.10.2018 r. – Szczegółowe informacje oraz regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne do pobrania na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Końskich: www.umkonskie.pl w zakładce „Internet i Ja” oraz w wersji papierowej w sekretariatach szkół podstawowych na terenie całej gminy Końskie.   Burmistrz Miasta i Gminy KońskieKrzysztof Obratański   Dzięki realizowanemu projektowi pn. „Internet i Ja” zwiększony zostanie dostęp do cyfrowej informacji sektora publicznego dla mieszkańców i przedsiębiorców z terenu naszej gminy, wdrożony zostanie system obiegu dokumentów oraz e-usług oświatowych na terenie gminy.Równolegle z realizacją projektu pn. „Internet i Ja”, gmina Końskie prowadzi projekt w ramach RPOWŚ pn. „Rozwój społeczeństwa informacyjnego poprzez wdrożenie nowoczesnych e-usług w gminie Końskie” dzięki którym zwiększony zostanie dostęp do cyfrowej informacji sektora publicznego dla mieszkańców i przedsiębiorców z terenu naszej gminy a także wdrożony zostanie system obiegu dokumentów oraz e-usług oświatowych na terenie gminy.    

Pełna treść wiadomości na: umkonskie.pl/?p=7757
umkonskie.pl, Źródło artykułu: umkonskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat konecki - powiat w północno – zachodniej części  województwa świętokrzyskiego z siedzibą w mieście Końskie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fałków, Gowarczów, Końskie, Radoszyce, Ruda Maleniecka, Słupia Konecka, Smyków i Stąporków, zajmując powierzchnię 1139,72 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeki (Czara Konecka, Krasna, Radomka, Drzewiczka i Kamienna), rezerwaty przyrody (Piekiełko Szkuckie, Skałki Piekło i Gagaty Sołtysowskie), liczne pomniki przyrody, cztery szlaki turystyczne piesze oraz trzy szlaki rowerowe. Do zabytków zalicza sie: kuźnicę mechaniczną, Ruiny Zespołu Kaflarni i Papierni w Machorach, Zabytkowy Zakład Hutniczy w Maleńcu, Zespół wielkopiecowy w Furmanowie, Muzeum Zagłębia Staropolskiego w Sielpi, dwór murowany z 1850 roku w Skórnicach, zespół dworski w Korytkowie i w Giełzowie, zespół pałacowo – parkowy z roku ok. 1740 w Końskich, Giorgettę – neoklasycystyczną budowlę ogrodową z przełomu XVIII i XIX wieku, Oranżerię egipską z 1820 roku, Świątynię grecką z początku XIX wieku a także liczne kościoły, kapliczki czy cmentarze.

  Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie i przemyśle; coraz większe znaczenie dla gospodarki powiatu ogdrywa także agroturystyka.

  Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe: DK 42 i DK 74.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola