Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia

Data publikacji: 2018-11-13, Data modyfikacji: 2018-11-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Trwają zapisy i formowanie grup na bezpłatne szkolenia mieszkańców gminy Gowarczów w ramach projektu  „NOWA ERA KOMPUTERA – poprawa umiejętności korzystania z internetu, e-usług” skierowane do osób po 25 roku życia. Podczas spotkania informacyjnego, na którym byli przedstawiciele poszczególnych sołectw  prowadzący przedstawili formułę i zakres tematyczny szkoleń. Uczestnicy będą poszerzać wiedzę w jednym z wybranych tematów: rodzice w internecie, mój biznes w sieci, moje finanse i transakcje w sieci, internet dla seniora, tworzę własną stronę internetową (blog), rolnik w sieci oraz kultura w sieci. Uczestnicy będą mieli zapewnione materiały szkoleniowe, dyplomy potwierdzające udział w szkoleniu, autonomiczne stanowiska pracy, poczęstunek podczas spotkań oraz pendrive. Ponadto podano szczegóły odnośnie możliwości wygrania nagród. Osoby z najlepszą frekwencją biorące udział w szkoleniu wezmą udział w losowaniu nagród, którymi są: wysokiej jakości laptop ufundowany przez wójta Stanisława Pacochę, jak również piła spalinowa ufundowana przez firmę eVIRGO. Każdy temat obejmuje 4 spotkania po 4 godziny dydaktyczne (3 zegarowe) w terminie dogodnym dla danej grupy. Szkolenia odbywać się będą w świetlicach na terenie gminy. Poziom zaawansowania szkoleń także dostosowany będzie do potrzeb grupy. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy i  szczegółowe informacje oraz ankieta z doborem tematu dostępna jest w Urzędzie Gminy Gowarczów (sekretariat II piętro) oraz pod nr telefonu 48 672 40 37. Ankietę można również pobrać ze strony, wydrukować i wypełnioną przynieść do urzędu. Projekt dofinansowany jest  z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. [See image gallery at gowarczow.pl]

Pełna treść wiadomości na: gowarczow.pl/?p=6495
gowarczow.pl, Źródło artykułu: gowarczow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat konecki - powiat w północno – zachodniej części  województwa świętokrzyskiego z siedzibą w mieście Końskie. W skład powiatu wchodzą gminy: Fałków, Gowarczów, Końskie, Radoszyce, Ruda Maleniecka, Słupia Konecka, Smyków i Stąporków, zajmując powierzchnię 1139,72 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rzeki (Czara Konecka, Krasna, Radomka, Drzewiczka i Kamienna), rezerwaty przyrody (Piekiełko Szkuckie, Skałki Piekło i Gagaty Sołtysowskie), liczne pomniki przyrody, cztery szlaki turystyczne piesze oraz trzy szlaki rowerowe. Do zabytków zalicza sie: kuźnicę mechaniczną, Ruiny Zespołu Kaflarni i Papierni w Machorach, Zabytkowy Zakład Hutniczy w Maleńcu, Zespół wielkopiecowy w Furmanowie, Muzeum Zagłębia Staropolskiego w Sielpi, dwór murowany z 1850 roku w Skórnicach, zespół dworski w Korytkowie i w Giełzowie, zespół pałacowo – parkowy z roku ok. 1740 w Końskich, Giorgettę – neoklasycystyczną budowlę ogrodową z przełomu XVIII i XIX wieku, Oranżerię egipską z 1820 roku, Świątynię grecką z początku XIX wieku a także liczne kościoły, kapliczki czy cmentarze.

  Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie i przemyśle; coraz większe znaczenie dla gospodarki powiatu ogdrywa także agroturystyka.

  Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe: DK 42 i DK 74.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola